Психологічна допомога у надзвичайних ситуаціях

ПДНС

Дисципліна припадає на перший семестр магістерської програми навчання, наприкінці оцінюється екзаменом. У її межах ми розглянемо визнані міжнародною спільнотою принципи та способи надання психологічної допомоги за надзвичайних умов. Перелік тем, які будуть розкриті протягом курсу:

Читати далі »

Психологія cім’ї

психологія сім'ї

Дисципліна викладається на другому році навчання, складається з лекцій та семінарів — раз на два тижні.

Читати далі »

Психологія англійською мовою (для філологів)

1

Дисциплина преподается в первом семестре третьего года обучения, семинары будем вести Ольга Игоревна Глушко и я.
Для лекций вам понадобятся worksheets, и вы можете сгрузить их прямо отсюда.

Читати далі »

Життєві кризи особистості

Психология травмирующих ситуаций

На сторінці ви знайдете перелік тем лекційних та семінарських занять, інформацію щодо системи оцінювання та КМР, перелік джерел для додаткового читання, вимоги до та зразок виконання індивідуального завдання, тести для перевірки знань та посилання на сторінку з практичним блоком до розглянутих тем.

Читати далі »

Геронтопсихологія

Marko-Djuric

Дисципліна викладається у першому семестрі на третьому році навчання та у першому семестрі для магістрів (як вибірна), наприкінці оцінюється заліком. Курс має за мету надати вам знання щодо особливостей старості та старіння — специфіки когнітивної та емоційної сфери людини пізнього віку, особистісних змін. Буду сподіватись, що наприкінці пізній вік стане вам зрозумілішим і викликатиме більшу зацікавленість, повагу та прийняття.

Читати далі »